Rusztowania aluminiowe przejezdne

Rusztowania przejezdne produkcji Baumann-Mostostal przeznaczone są do różnego rodzaju prac budowlanych i montażowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków - wszędzie tam, gdzie możliwość szybkiego i często przemieszczania się jest niewątpliwą zaletą.

Dzięki opatentowanym samozatrzaskowym zamkom montaż, demontaż i przebudowa odbywa się bez dodatkowych narzędzi - szybko i bezproblemowo. Wysokogatunkowe aluminium nadaje konstrukcji lekkości i wyjątkowej trwałości. Samonastawne kółka ø200 umożliwiają wygodne manewrowanie, a po ustawieniu rusztowania w żądanej pozycji zabezpiecza się je za pomocą hamulca nożnego. Dodatkowo precyzyjne ustawienie konstrukcji zapewniają podstawki regulacyjne, umożliwiające dokładne jej wypoziomowanie.

Stateczność konstrukcji jest zapewniona dzięki uniwersalnym belkom jezdnym. Ramy aluminiowe mają konstrukcję szczeblową. Szczeble posiadają żłobkowaną powierzchnię, co zapewnia wchodzącym bezpieczne i pewne podparcie. Dzięki takiej konstrukcji możliwa jest łatwa regulacja wysokości pracy, ponieważ ułożenie pomostów możliwe jest w odstępach praktycznie co 27,5 cm w całym zakresie wysokości.

Po złożeniu rusztowania potrzebują minimalnej ilości miejsca podczas magazynowania i transportu. Rusztowania posiadają certyfikat bezpieczeństwa „B” wydany przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie.

W sprzedaży posiadamy następujące typy rusztowań: